Služby digitálního tisku

Nízkonákladové a kusové tiskové služby umožňují dosahovat malým společnostem i jednotlivcům na profesionální úroveň reprodukovaných materiálů. Nabízíme tisky pomocí laserové, pigmentové i solventní technologie. Tiskový materiál pak podporujeme až do prodlouženého formátu 610mm (Super D / A1+) a nabízíme vše od klasického/plakátového/tapetovacího papíru v různých gramážích, přes několik typů pláten, samolepících pap tapet až po folie PP/PVC vč samolepících.

Doplňkovou službou je pak rámování do ztracených rámů - blind rámů (typicky plátno, ale v případě vyšší gramáže možno i papír) a vázání (kroužková, drátěná i relido vazba).

Hromadný tisk a kopírování A4

Samostatná speciální nabídka na tisk školících materiálů ve formátu A4 svázaných relido vazbou umožní vyrobit kvalitní materiály profesionálního vzhledu i menším firmám a jednotlivým školitelům za perfektní cenu, které by vlastními silami nebylo možno dosáhnout.

Jednostranný tisk, cena za čb stranu 80g: 0,95 Kč (od 1000 stran 0,80 Kč)
Oboustranný tisk, cena za čb stranu 80g: 1,25 Kč
Jednostranný tisk, cena za čb stranu 80g od 5000 stran: 0,50 Kč ! NEJLEVNĚJŠÍ V ČR !
Plnobarevná strana vložka/desky apod, 160g mat jednostranný: 40,- Kč
Plnobarevná strana vložka/desky apod, 160g lesk jednostranný: 50,- Kč
Vazba relido (max 120 listů): 10,- Kč

* Pro materiály typu tištěné powerpoint prezentace jednoznačně doporučujeme jednostranný tisk z důvodu možnosti psaní poznámek školených osob na druhou stranu slidu (pokud prezentace již nemá poznámkové bloky).
* Ceny jsou kalkulovány pro standardní pokrytí textem a schematickými obrázky do 5% pokrytí. Množstevní slevy se týkají pouze tisku z digitálního zdroje, tedy ze souboru - u kopírování je vždy uvažována cena do 1000 stran.

Nakladatelství

Nakladatelství specializované nízkonákladové technické literatury a dokumentace nabízí tisky a překlady nejrůznějších manuálů a návodů k jakýmkoli technickým výrobkům. Služba je určena především importérům technického zboží a může zahrnovat kompletní servis. Tedy nejen pouze překlad a sazbu návodu, ale jeho tisk ve zvolené podobě.

Zajisté jste se již někdy potkali s překladem návodu, který vzbudil v lepším případě úsměv, v horším smích, případně byl naprosto k nepochopení. Například místo „stiskněte tlačítko nastavení“ se může uživatel občas dočíst „stiskněte nastavení tlačítka“ apod. Takovéto překlady většinou realizuje jazyková agentura nebo škola, která má sice dobrou jazykovou výbavu, ale absolutně postrádá vztah k technice. To se u nás nestane. Nabízíme pouze překlady z angličtiny, ale zato ručíme za kvalitu!

K dispozici jsou tisky od jednoduchých černobílých volných listů, přes skládané „letáky“ až po klasickou knižní vazbu s plnobarevným tiskem. Papír je volitelný od 80g do 160g. Samozřejmostí je tisk menších formátů (různé visačky, vizitky, …)


Sazbu provádíme výhradně do PDF formátu. Součástí sazby mohou být schémata a obrázky buď z dodaných digitálních podkladů, nebo v papírovém originále (provedeme scan a začištění). Minimální náklad u nás prakticky neexistuje, dokážeme vyrobit cokoli od 10ks.

nakladatelstvi\nakladatelstvi.txt (17713 views) · Poslední úprava: 2020/05/10 17:58 (external edit)