ServerHousing

Vilemtel jakožto provozovatel digitálních okruhů disponuje i kompletním zázemím pro provoz serverů. Výhodou je umístění v malém privátním datovém centru v lokalitě Mladé Boleslavi s optickým připojením 1GB/s do nixu.

VilemTel, stejně jako u ostatních služeb preferuje osobní přístup k zákazníkovi, nečekejte tedy ani v tomto případě žádné složité omezující formuláře, ale neváhejte nás kontaktovat a přednést své přání a požadavky.

Dedikované servery

Dedikované servery jsou umístěny v jednom ze dvou datových center (obě centra mají vlastní optický přípoj 1GB/s a spolu jsou spojena vlastním záložním spojem). Centra jsou v režimu vysokého zabezpečení. Fyzický přístup do centra má pouze jeho správce a zástupce. V případě havárie má možnost přístupu i zákazník v doprovodu jednoho ze správců. Parkování přímo u centra zajištěno. Konektivita do internetu je sdílená 100MB/s pro 10 serverů.

Cena již od 1000,- měsíčně

Virtuální servery

Virtuální servery poskytujeme v konfiguraci 1CPU, 1GB RAM, max 96GB diskové kapacity, 1x veřejná IP. Technologii virtuálních serverů podporujeme pouze Microsoft (Windows 2000 a novější). Úprava konfigurace virtuálního serveru je samozřejmě možná a je individuální. Konektivita do internetu je sdílená 100MB/s nebo 50MB/s pro 10 serverů.

Cena již od 750,- měsíčně

internet\housing.txt (5302 views) · Poslední úprava: 2016/03/17 18:50 autor: admin