3G mobilní Internet

Tato sekce se týka POUZE mobilního internetu 3G (mobilní telfony, tablety atd.). Internet pro domácí PC/síť naleznete v sekci internet!

Mobilní služby jsou nedílnou součástí komplexní nabídky služeb VilemTel. Naším cílem je zajistit kompletní komunikační služby v rámci celé republiky. Datové přenosy jsou zajištěny s použitím nejmodernějších sítí 3G I LTE. Nabídka mobilních služeb koresponduje s politikou VilemTel používat v co nejširším měřítku pouze paušální platby s co nejmenším administrativním nasazením. Jako jeden z mála operátorů VilemTel neomezuje množství stažených dat a I mobilní připojení k internetu účtujeme POUZE paušální částkou.

V našich tarifech se neplatí za přenesená data, pouze měsíční paušál. Žádné skryté poplatky, žádná překvapení ve formě doplatků za data jak je tomu u ostatních operátorů. Za měsíční paušál, měsíc internetování. Surfujte jak chcete, klidně celý měsíc v kuse.

NÁZEV TARIFU CENA FUP+ MNOŽSTVÍ PŘENESENÝCH DAT
Online 79,- Kč ++ neomezeno
1G 329,- Kč 1000 Mb neomezeno
3G 659,- Kč 3000 Mb neomezeno
10G 799,- Kč 10000 Mb neomezeno

+ Rychlost je dána kvalitou signálu a možnostmi zařízení až 225Mb/s. Po vyčerpání FUP pak 64Kb/s. FUP hodnota v našich tarifech označuje aktivitu uživatele (množství přenesených dat) měsíčně, nikoli účtovanou jednotku!. Orientační informace: průměrný kancelářský pracovní přístup (PC/notebook) měsíčně “spotřebuje” cca 1000 Mb. Tato hodnota je velmi orientační a může se lišit zejména v případě využívání multimédií (video, TV, H)
++ Bez FUP. Tento tarif je alternativou pevného připojení k internetu o stálé rychlosti 64Kb/s. Tato rychlost je plně postačující pro běžné pracovní nasazení (email, čtení stránek, drobné stahování atd.) Nehodí se na stahování velkých objemů dat (např. videa).


K provozu je potřeba vlastnit zařízení, umožňující vložení SIM karty. Dodáváme sim karty všech velikostí (nano + adaptéry na mikro, standard a fullsize) - naše sim karty tak pasují do všech zařízení. Ideálním zařízením je chytrý telefon s podporou 2 sim karet, tablet, notebook, modem, router, GPS tracker, alarm, …

Nabízíme také speciální individuální programy pro velkoodběratele (dopravní společnosti, zabezpečovací firmy, telemetrii a další.) Neváhejte se informovat.Objednávejte zde: info@vilemtel.cz nebo můžete využít náš eshop zde: eShop
Jak na to krok za krokem

  • Objednat datový tarif :)
    • Přijde vám sim karta s nastaveným datovým tarifem
  • Opatrně vyjmout kartu z blistru. Vybrat vhodnou redukci pro vaše zařízení. Kartu vložte do redukce čipem nahoru a na hladke rovné ploše (např. desce stolu) prstem kartu do redukce zamáčkněte. Tak aby plocha redukce byla dokonale srovnana s plochou karty. Můžete slyšet slabé zacvaknutí (kartu zamačkněte pouze naplocho prstem, nepoužívejte žádné nástroje a to ani tužku s gumou apod. jinak hrozi zničení karty - vydání náhradní karty za poškozenou je zpoplatněno 250,-Kč). Karta bez redukce je včetně blistru „full size“, bez blistru pak „nano“. Redukce jsou dodávány na „mikro“ a standard („mini“).
  • Kartu vložte do přístroje. Pokud je přistrojem modem, GPS, alarm, nebo jiné zařízení bez možnosti zadat pin, je nutné kartu nejprve vložit do jakéhokoli telefonu (i bez možnosti používat data) a požadavek na pin vypnout! Typicky je tato volba dostupná v menu „nastavení“ → „zabezpeceni“ → „pozadavek na pin“. Pin je na blistru pod stíratelnou vrtsvou (vč. pin2, puk a puk2).
  • Pokud je přístrojem telefon nebo tablet na 2 simkarty a zároveň používáte svoji druhou kartu na hovory, nastavte upřednostnění datového přenosu (povolte mobilní data pouze na dodané simkartě, na původní hlasové kartě je naopak zakažte, jinak by mohlo dojít k datovému spojení přes hlasového operátora).


internet\mobilnet.txt (10417 views) · Poslední úprava: 2015/08/08 09:49 (external edit)